MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
Forum Trabzon
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :SÜRPRİZLERLE DOLU
KAMPANYALAR
FORUM TRABZON'DA!

Bu Volvo Sizin Olabilir mi?

18 Aralık - 11 Mart tarihleri arasında Forum Trabzon'dan yapacağınız her 100TL ve üzeri alışverişinizde son model bir Volvo kazanma şansı sizi bekliyor!

Kampanya Kuralları
Kampanya Kuralları

Kampanya  Süresi:


Kampanya  18 Aralık 2017 Pazartesi günü  saat 10.00’da başlayacak ve  11 Mart 2018  Pazar  günü saat 22.00’de sona erecektir.


Kampanya Hediye Bilgileri:


Model Yılı           : 2017

Araç Tipi             : Volvo S60 T3 Premıum

Araç Rengi          : Kırmızı Opak.

                                                                                                                      

Kampanya :

“Forum Trabzon” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.12.2027 tarih ve  24951361255.01.02-E.6665 sayılı izni ile 18.12.2017 (Başlangıç saati: 10:00) – 11.03.2018 (Bitiş saati: 22:00) tarihleri arasında, Trabzon ilinde bulunan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) tutarında alışveriş yaparak fiş veya faturalarını danışma bankosuna ibraz eden müşterilere yönelik yürütülecektir.


Ziyaretçilerimiz Çekilişe Nasıl Katılabilecekler?:

Kampanya süresince, Forum Trabzon’da bulunan tüm mağazalardan  toplamda 100 TL ve katları (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) tutarında alışveriş yaparak fiş veya faturaları ile  Danışma masası ve /veya kampanya masasına başvuran  müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası ve Müşteri bilgileri ile katılım tarihinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.


Kampanya Katılım Koşulları:

-18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.

- MULTİ TRABZON EMLAK GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş., FORUM TRABZON ALIŞVERİŞ MERKEZİ çalışanları,TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. ile Yeniyol Yazılım -Şenay Çetin Özer çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.

-Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

-Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde, çekiliş hakları da iptal edilir.

- Yabancı uyruklu ziyaretçilerimizin kampanyaya katılabilmeleri için, ikamet tezkeresi ibraz etmeleri, irtibat olarak Türk telefon numarası vermeleri gerekmektedir.

-Forum Trabzon’daki Banka ATM’lerinden yapılan işlemler, Döviz bürosu işlemleri, TL/dakika yüklemleri, sabit/Mobil hatlı telefon ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Tütün ve Tütün mamulleri ile alkollü içeçekler satışları,  şans ve talih oyunları, kampanyaya dahil değildir.

-Kampanya süresince çekilişe katılma hakkı kazanabilmek için alışveriş fiş/fatura ibrazı yeterli değildir. Üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısının alınmış olması gerekir.

-İkramiye tesliminde, fiş veya fatura asılları ile katılım numarasının olduğu bilgisayar çıktısının ibrazı zorunludur.

-İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenir.


- Kampanyaya katılmak üzere başvuranlar bu kuralları peşinen kabul etmiş sayılırlar.


Müşterilerimiz, katılım koşullarına ilişkin ayrıntılı bilgiyi Danışma Masası’ndan ve www.forumtrabzon.com  adresimizden alabileceklerdir.


Kampanya süresince müşteriler tarafından yapılacak iade, iptal ve değişim işlemlerinde mağaza personellerinin aşağıdaki hususlara dikkat etmesini ve müşterilerin bu konularda bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi konusunda desteğinizi önemle rica ederiz.


İADE ve İPTALLER: Kampanyaya katıldığı alışveriş fiş/faturasını iade/iptal ettirmek isteyen müşterilerin işlem öncesi Danışma’ya başvurmaları gerekmektedir.

DEĞİŞİMLER: Değişim taleplerinde, kampanyaya katılmış müşterilerin değişimden doğan ücret farkına ilişkin faturaları ile Danışma’ya başvurmaları gerekmektedir.

Böyle Fırsat Sadece Filmlerde Olur

Forum Trabzon'da aynı gün içerisinde yapılacak 350 TL ve üzeri alışverişlerde 1 ay sınırsız sinema bileti hediye!

Kampanya Kuralları
Kampanya Kuralları

Kampanya Koşulları - Sinemia Premium ile hediye üyelik süresi boyunca sadece Forum Trabzon AVM’de Sinemia Premium kullanım şartlarına uygun olarak 2D, 3D ayrımı olmaksızın tüm seanslarda geçerli sinema bileti alınabilmektedir. - Uygulama üzerinden her gün 1 adet olmak üzere 1 ay boyunca ücretsiz sinema bileti alabilirsiniz. - 3D gözlük ücretleri de Sinemia Premium üyeliği kapsamında ücretsizdir. - Kampanya 22 Kasım tarihinde başlayacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sona erer. Forum Trabzon kampanya koşuıllarını değiştirme ve belirtilen tarihlerden önce bitirme hakkını saklı tutar. - Kampanya Forum Trabzon AVM ‘de aynı gün içerisinde toplamda en fazla 3 fiş/faturada yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. - Tekel&Şans oyunları harcamaları ve fatura ödemeleri gibi harcamalara ait fiş/faturalar geçerli değildir. - Şirket adına kesilmiş faturalar kampanya dışında tutulacaktır. - 1 kişi kampanya süresi boyunca en fazla 1 kez kampanyadan yararlanabilir. - 18 yaşından küçükler, Forum Trabzon çalışanları, mağaza çalışanları ve birinci dereceden yakınları kampanyadan faydalanamazlar, katılmış olsalar bile hediyeleri verilmez. - Mecvut Sinemia üyeleri de kampanyadan yararlanmak için destek@sinemia.com’a e-posta gönderip, Forum Trabzon kampanyasından yararlanacaklarını belirterek aktivasyon işlemleri için destek alabilirler. - Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Nasıl Kullanırım? - Hediye Sinemia Premium üyelik süresi, zarfınızda yer alan hediye kodları ile üyelik oluşturulduğunda başlayacaktır. - Kodlar ve Sinemia Kartınız, kampanya kapsamında size verilen zarfların içerisinde bulunmaktadır. - Üyeliğinizi aktive etmek için https://www.sinemia.com/hediye-aktivasyon sayfasından, zarfınızda yer alan hediye kodunu sisteme girmeniz gerekmektedir. - Kişisel bilgilerinizi ve Sinemia Kart bilgilerinizi sisteme kayıt ederek, üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. - Daha sonra akıllı telefonunuza indireceğiniz Sinemia uygulamasından giriş yaparak, Sinemia’yı kullanmaya başlayabilirsiniz. - Üyelik işleminin tamamlanması ve aktif olması için 10-15 dakikalık bir süre gerekmektedir. - Sinemia Premium üyeliğinin aktive edilmesi sonrası, sinema salonunda Sinemia mobil uygulamasından istediğiniz filmi seçerek bilet kodunuzu alabilirsiniz. - Uygulama ekranında çıkan kodu ve girmek istediğiniz seans bilgisini gişedeki görevli ile paylaşarak biletinizi kestirebilirsiniz. - Uygulamanın yönlendireceği bazı durumlarda Sinemia kartınızı normal bir banka kartı gibi kullanarak da biletinizi alabilirsiniz. - Herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda destek@sinemia.com’a e-posta gönderebilir veya Sinemia mobil uygulaması içerisindeki Premium Canlı Destek hattı üzerinden 09.00 – 23.00 saatleri arası canlı destek alabilirsiniz. - Hediye Sinemia Premium üyeliği 31/01/2018 tarihine kadar aktive edilmelidir.

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi

Devlet Sahil Yolu cad. 100. Yıl Parkı Yanı Ortahisar/Trabzon T. +90 462 377 02 00 / info@forumtrabzon.com

Forum Trabzon'a nasıl gidilir?

Şehir merkezinden Havaalanı-Yomra ile KTÜ tarafına giden toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma Harici Özel Erişim İçin:
Samsun tarafından Trabzon’a gelişte; sahil yolunu takip edip,Değirmendere/KTÜ kavşağından veya bir sonraki ilk girişten devam ederek ; Devlet Karayolu Cadde'sini takip ederek ise; yine KTÜ kavşağından girip ilk ışıklı kavşaktan sola dönerek Forum Trabzon'a ulaşabilirsiniz.

Rize tarafından gelişte; KTÜ sahil tesisleri kavşağından sola dönüp ,Forum Trabzon'a ulaşabilirsiniz

Üye Kayıt Formu
Ad, Soyad E-posta
GSM Şifre

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

E-posta ve SMS bildirimlerinden haberdar olmak istiyorum.

Üyelik Oluştur
SM Hesabınla Bağlan :
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
;
KULLANIM ŞARTLARI
;
ÇALIŞMA SAATLERİ
SÖZLEŞME
;